Autokary Toruń – jak wynająć

Wynajem autobusu z kierowcą przewozy autokarowe Toruń
Wynajem autokarów – Organizujemy wycieczkę szkolną
27 grudnia, 2018
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena
Autokary Toruń – Koszty
3 sierpnia, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współcześnie autokary charakteryzują się wysoką jakością, w stosunku do potrzeb klientów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele udogodnień wpływających na komfort podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. W wielu przypadkach dostępny jest także barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, port USB, gniazdko oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary przystosowuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie zachodniej oraz wschodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim podróżujący mogą na chwilę rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety albo zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie podróży opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyne przeznaczenie autokarów. Przewoźnicy oferują możliwość wynajmu autokaru na specjalną okazję. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przetransportowania dużej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez zorganizowanych, takich jak wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużą popularnością cieszą się również przy planowaniu wyjazdów służbowych. Wynajem autokaru to również dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych i na zawody sportowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszym aspektem, na który stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku utrzymuje się dbałość o stan techniczny, pojazdów i realizuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje komfort podróżowania.

Istotną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich kompetencje popierają cykliczne testy. Zasadnicze są też realizowane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję odpowiedniej kadry nazdoruje wybrany kierownik transportu. Daje to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, kojarzył się z najwyższą klasą.

Aby wyjazd przebiegał bezpiecznie i sprawnie autokary mają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się wymieniają i dbają o własny wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na doskonałą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co wpływa na bezproblemową podróżą.

Obecna technologia oznacza też większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również śledzenia autokarów za pomocą GPS. To także jest elementem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Dobór autokaru zależy od charakteru wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 34 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy pomieści od 16 do 32 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zwykle w międzynarodowe trasy.

Należy również sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny wynajmowanego autokaru. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy ma wszelkie potrzebne elementy wyposażenia na przykład apteczkę i gaśnicę.

Użyteczne okażą się także opinie wcześniejszych klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZTY WYNAJĘCIA AUTOKARU

Analogicznie do doboru autokaru, cena za wynajem określa kilka czynników. Do rozmiaru autokaru trzeba dodać takie czynniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zabezpieczeniu drobnych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można też liczyć na rabaty. W biznesie turystycznym najlepsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pomaga lepiej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług tych samych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń

Komentarze są wyłączone.