Autokary Toruń – Koszty

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena
Autokary Toruń – jak wynająć
1 sierpnia, 2019
Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
16 sierpnia, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Obecnie autokary cechują się najwyższą jakością, w stosunku do potrzeb klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele dóbr oddziałujących na komfort podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. W wielu przypadkach dostępny jest także barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, gniazdko, port USB oraz WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z troską o wygodę pasażerów. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie zachodniej oraz wschodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment wyjść, rozprostować nogi, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety albo zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie podróży opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyne przeznaczenie autokarów. Przewoźnicy zapewniają możliwość wynajmu autokaru na specjalną okoliczność. Są odpowiednie w potrzebie przetransportowania większej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużym popytem cieszą się również przy planowaniu wyjazdów służbowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie i dla grup sportowych.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku zachowuje się dbałość o stan techniczny, pojazdów i planuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Utrzymanie stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje przyjemność podróżowania.

Bardzo dużą zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest profesjonalnie wykwalifikowanym pracownikiem, a ich umiejętności potwierdzają okresowe testy. Zasadnicze są również realizowane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję właściwej kadry dogląda wyznaczony kierownik transportu. Oznacza to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, kojarzył się z najwyższą jakością.

Aby wyjazd przebiegał sprawnie i bezpiecznie autokary mają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się zamieniają i troszczą się o osobisty wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować autokarem. Doświadczenie kierowców przekłada się na doskonałą orientację w terenie i wiedzę na temat zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia pozwala też na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także śledzenia autokarów za pomocą GPS. Co także jest czynnikiem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Dobór autokaru zależy od specyfiki wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość waha się od 32 do 60 miejsc. Autokar niskopokładowy posiada od 16 do 32 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zwykle w dalekie trasy.

Dobrze także sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny wynajmowanego autokaru. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy ma wszelkie niezbędne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Pomocne będą także opinie wcześniejszych klientów, wyszukane w internecie.

CENA WYNAJĘCIA AUTOKARU

Tak jak w przypadku doboru autokaru, koszt za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dorzucić takie składniki jak liczba kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z podaniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zaplanowaniu drobniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można też liczyć na zniżki. W biznesie turystycznym najkorzystniejsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pozwala lepiej zaplanować podróż. Na zniżki mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług tych samych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń

Komentarze są wyłączone.