Gabinet {kosmetyczny|medycyny estetycznej – Najnowsze zabiegi oczyszczające

Termosy obiadowe sklep Termos na obiad
Termosy obiadowe, przydtane do pracy jak i w podróży.
25 września, 2019
Endermologia LPG skuteczne usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry
Odchudzanie oraz ujędrnianie skóry w czasie jednego zabiegu – Endermologia LPG
25 września, 2019
Zabiegi kosmetologii medycznej - nowoczesne modelowanie sylwetki

Zabiegi kosmetologii medycznej - nowoczesne modelowanie sylwetki

Obecnie każdy nowoczesny salon kosmetyczny udostępnia wiele ciekawych zabiegów, jakie nie tylko pielęgnują skórę, ale także formują sylwetkę, usuwają cellulit, tłuszcz zbędne owłosienie oraz promują rozwiązania anti-aging. Wszystkie te elementy są możliwe dzięki rozwojowi technologii, które przynoszą ciągle nowsze oraz efektywniejsze rozwiązania przeciw starzeniu się, problemom skóry czy nadwadze. Co więcej, innowacyjne techniki sprawiają, że zabiegi stają się co raz mniej inwazyjne, dzięki czemu nie obarczają już zdrowia pacjentów, a przynoszą niesamowite rezultaty. Znaczna część gabinetów kosmetycznych cieszy się pozytywnymi opiniami na temat dostarczanych usług, wynikającymi z zabiegów wysokiej klasy.

W NOWOCZESNYCH GABINETACH KOSMETYCZNYCH

Nowoczesne zabiegi oczyszczające

Pośród najnowszych zabiegów nie może zabraknąć takich rozwiązań, które mają na celu odświeżenie i oczyszczanie skóry. Zadbana skóra jest znacznie bardziej podatna na wpływ innych kosmetycznych zabiegów, a przy tym jest znacznie bardziej promienna i estetyczna. Likwidowanie niedoskonałości, zaskórników, martwego naskórka i łoju pozytywnie oddziałuje na jej wygląd i zdrowie. Najczęściej używane w tym celu w salonach kosmetycznych zabiegi, mają za cel otwarcie porów oraz usunięcie z nich zanieczyszczeń. Najprostsza metoda polega na pracy kosmetyczki, która manualnie wyciąga nieczystości z wcześniej otwartych porów przez nacisk na skórę. Możliwe jest także oczyszczanie chemiczne, jakie zużywa kwasy w bezpiecznych stężeniach. Pozostałe metody zazwyczaj wymagają pracy specjalistycznych urządzeń. Przykładowo maszyna do zabiegu mikrodermabrazji ściera warstwy martwego naskórka i wciąga je do wewnątrz. Jedną z najnowocześniejszych metod w tym zakresie jest peeling kawitacyjny, wykorzystujący siłę ultradźwięków.

Nowoczesne zabiegi regenerujące

Najbardziej znanym zabiegiem głęboko naprawczym jest mezoterapia igłowa. To za jej pomocą dostarczane są skórze wartości regenerujące i odżywcze, które stymulują organizm do uruchamiania procesów odnowy i do produkcji kolagenu i elastyny. Mezoterapia to wstrzykiwanie specjalnych koktajli z aminokwasów, kwasu hialuronowego, witamin i wyciągów roślinnych, które mają niezwykły, dobry wpływ na stan skóry. Tego typu zabiegi nadają skórze jędrność i elastyczność i powstrzymują proces starzenia.

Do zabiegów regenerujących można wykorzystać także materiał nazywany osoczem bogatopłytkowym. Wydziela się ono bezpośrednio z krwi pacjenta i ma rewelacyjny wpływ na autoregenerację. Komórki macierzyste ulepszają wygląd skóry, jej gęstość i elastyczność, a także zmniejszają zmarszczki. Dzięki tej metodzie odnawiane są zepsute komórki, wzrasta produkcja kolagenu, a także rozrost naczyń krwionośnych.

Nowoczesne zabiegi modelujące sylwetkę

Zabiegi modelowania sylwetki przede wszystkim interesują tych, którzy chcą pozbyć się zgromadzonego tłuszczu, zwłaszcza z obszarów, które są niepodatne na aktywność fizyczną albo wymagające diety. Współczesna technologia pomogła stworzyć metody, które powodują, że tkanki tłuszczowe zostają podzielone, przechodzą w stan płynny, przez co o wiele prościej jest je odessać lub przenieść do wątroby, skąd zazwyczaj wydalane są za pomocą zwykłego funkcjonowania przemiany materii. Tego typu zabiegi zwykle mają także dodatkowe korzystne efekty, np.: stymulują produkcję kolagenu albo wspomagają likwidowanie toksyn. Najczęściej w taki sposób można też pożegnać cellulit, zmniejszyć zmarszczki, blizny albo rozstępy.

Istnieje kilka nowoczesnych metod modelowania sylwetki oraz wspierających odchudzanie. Zalicza się do nich np. endermologia, która za pomocą specjalistycznie wykonanych rolek masuje ciało i tym samym rozbija strukturę tłuszczu. Inna metoda, czyli kriolipoliza opiera się na mrożeniu oraz niszczeniu tkanki tłuszczowej w temperaturze nie przekraczającej -10°C. Z kolei kawitacja ultradźwiękowa działa dzięki mocy ultradźwięków. Istnieją także metody wykorzystujące laser lub iniekcję. Zwykle te zabiegi nie są inwazyjne i przynoszą widoczne efekty: możliwe jest zlikwidowanie do 45% tkanki tłuszczowej, jednak nie powinny one zastępować ćwiczeń oraz wyregulowanej diety, a zaledwie wspomagać.

Nowoczesne zabiegi laserowe

Chociaż lasery są w kosmetologii używane od dawna, ciągle odnajdują lepsze oraz efektywniejsze funkcje, dzięki rozwojowi oraz co raz bezpieczniejszej pracy. Gabinety kosmetyczne udostępniają nowoczesne zabiegi laserowe, które wpływają na różne obszary ciała oraz tak samo różne problemy. Najpowszechniejsza jest z pewnością depilacja laserowa, która likwiduje nadmierne owłosienie z praktycznie każdej części ciała na długo. Zabiegi laserowe likwidują także problemy skórne: usuwają zmiany trądzikowe, niszcząc bakterie odpowiedzialne za stany zapalne albo usuwają przebarwienia, wynikające ze względu na nagromadzenie barwnika (melaniny) w jednym miejscu. Pozostałe zabiegi laserowe umożliwiają zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych albo są doskonałym sposobem odmładzania.

Nowoczesne zabiegi odmładzające

Produkcja kolagenu i elastyny bezpośrednio oddziałuje na kondycję skóry i w ten sposób ją odmładza. Z tego względu część zabiegów pobocznie oddziałuje na powstrzymywanie starzenia się skóry. Istnieją również zabiegi, które pierwszorzędnie odmładzają skórę, sa to np. zabiegi z osoczem bogatopłytkowym, mezoterapia albo liftingi. Współczesne metody liftingujące, wykorzystują nowatorskie technologie i sposoby, dzięki którym nie zawsze wiążą się one z inwazyjnymi zabiegami operacyjnymi. Na przykład liftingi HIFU – skutkujące dzięki ultradźwiękom albo przy zastosowaniu nici liftingujących – wstawianych w warstwy skóry, aby unosiły oraz trzymały konkretne partie skóry.

https://www.beautymedica.pl/cennik/

Komentarze są wyłączone.